Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínáme!

TATO RUBRIKA JE URČENA VŠEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ POSLAT CHICE VZKAZ A TĚM, KTEŘÍ NA NÍ VZPOMÍNAJÍ VE SVÝCH DOPISECH PONY CLUBU!

 

 

 

Simona Tomancová, Ždánice

 

Chiko byla jsi opravdu nádherná a úžasná kobylka, která si prožila chvíle zlé i dobré. Krásné dva roky jsi prožila a já a my všichni ti přejeme, abys někde, kde teď jsi měla dobře a mohla se pást na zelených pastvinách. Byla jsem moc smutná, když jsem se dozvěděla, že máš rakovinu. Držela jsem ti palečky ať se z toho dostaneš, ale bohužel jsi tomu podlehla, ale určitě jsi bojovala. Když jsem se dozvěděla, že už nejsi mezi námi, byla jsem z toho smutná a byl to můj nejhorší den. Byla jsi úžasná kobylka.
Karolína Vrkočová
 
 

Ahojky Pony clube. Tohle jsem vyrobila pro Chiku. I když jsem jí nikdy neviděla, ani ji nehladila, měla a mám jí moc ráda. Chiko: Nezapomenu na tebe...mam tě moc ráda!
Vaše Tereza Víznerová (Blatná) 12 let

 
 
Chico, chci Ti vzkázat, že na tebe nikdy nezapomenu a vždy budeš ležet ve zvláštním koutku mého srdce. Zpráva o Tvém konci mě zasáhla natolik, že jsem dokonce dočasně nedokázala trénovat a jezdit. Ale lepší zpráva a útěcha pro mě je to, že jsi mě právě Ty naučila tomu pravému porozumění mezi koněm a člověkem. Za to Ti mnohokrát děkuji a budu s Tebou i když už bohužel nejsi mezi námi. Sbohem a měj se hezky ve světě bez nenávisti a zloby.
Tvoje Štěpka. (věrná obdivovatelka a pozorná žákyně při Tvých hodinách)
 
 
Jakmile jsem se dozvěděla o tom, že Chica, jeden z mých nejoblíbenějších koníků, už není mezi námi, se tento den stal mým nejhorším v tomto roce. Nejen mě, ale určitě i jiným to bylo hrozně líto. Tak bych chtěla Chice vzkázat, že na ní do smrti nezapomenu. A tím myslím opravdu do smrti. Díky ní jsem totiž měla hned jiný názor na majitele koní, a taky jsem pomohla zachránit jedno zvířátko. Díky ní mi to nebylo lhostejné. A taky proto jí,skvělé kobylce Chice, patří obrovský dík za něco, co se ani nedá vypsat.
Díky. Tvoje Verča.
 
 
Tohle jsem jí vyrobila. Moc je mi jí líto, ale změna je život. Měla jsem jí moc ráda. Lucy
 
 
Drahá redakce, je mi moc líto vaší kobylky Chiky. Když jsem se do Pony clubu přihlásila, bylo to jen proto, že jsem se od kamarádky dozvěděla o krásné a chytré kobylce jménem Chica. Koně jsou nejkrásnější a hlavně jsou chytří. Ale Chica pro mě byla, je a bude vždycky jedinečná.
Chičina a vaše nejvěrnější členka Majda Novotná.
 

http://www.stream.cz/video/194974-pro-chicu tohle video jsem udělala pro Tebe. Měla jsem Tě moc ráda a mám Tě ráda pořád. Jednou se v nebi zase všichni sejdeme. Vzpomínám na Tebe.
Tvá milovnice Petra

 

Mám tě ráda Chiko a nikdy na tebe nezapomenu! Přeji ti věčný život na nekonečných pastvinách. Sbohem navždy Chiko!
Zdeňka Zadražilová
 
 
Ty slunce jasné na nebi,
zemřela jsi rychleji,
ale měla jsi naději.
Teď odpočívej v klidu,
však ty zrodíš se znovu.
Vzpomínáme na tebe,
jen leť v klidu do nebe...
Tuhle ubrečenou básničku jsem vymyslela v slzách pro milovanou Chiku.
Natálie Micková
 
 

Ahoj CHIKO.
Strašně mi moc chybíš. Dnes jsem se dozvěděla o Tobě. Zemřela jsi nám tak hrozně moc rychle na rakovinu před Vánocemi. Dnes 8.1. 2009 jsem se tohle to dozvěděla. Opsala jsem si to z  počítače. Chiko, nikdy nezapomeneme, my členové z Pony clubu. Chce se mi plakat, NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT ŽE JSI NÁM ZEMŘELA.
Je mi to - nám moc líto. Vždyť ty si zasloužíš mít krásný život, ty a různá zvířata, my.
Mám tě hrozně moc ráda, budu na Tebe vzpomínat. Ty si to zasloužíš. Měla si moc dobrýho kamaráda, Freddyho, šetlandskýho poníka. Taky na Tebe bude vzpomínat JAKO MY.
Proč ti to ten muž musel udělat? Takhle udělat? Trápit tě? Je strašně zlý, hnusný člověk, který šikanuje ZVÍŘATA... Doufám, že mu dali doživotí. Nemá to cenu, vždyť by mohl někomu zas ublížit!!! Nebo nám!!! Hodně mám ráda koně, zvířata, ale žádnýho koně nemám. Přála bych si ho. MY SI HO NEMŮŽEME DOVOLIT, NEMÁME PRO NĚJ NIC, A TAKY KAM BYSME HO DALY. Vždycky, když někam jedeme s mámou na prázdniny do jižních Čech, i hlavně na koně.
PŘÁLA BYCH SI KNIHU O CHICE 1. díl a 2. díl. MÁM TĚ RÁDA CHIKO, NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU. MÁM TĚ RÁDA.
Mirka Dragounová

zdroj:www.ponyclub.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář